Consilier Vanzari Amanet Si Schimb Valutar în Bucuresti

Consilier Vanzari Amanet Si Schimb Valutar

SC ROMERO IFN SRL
Bucuresti
Industrie: Banci / Servicii financiare, Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Banci, Relatii clienti / Call center
Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Daca doresti sa te alaturi echipei noastre si consideri ca te potrivesti profilului de mai jos, iti asteptam CV-ul cu mare interes.

Profului candidatului ideal:

deschidere in relationarea directa cu clientii
corectitudine
seriozitate la locul de munca.
dorinta de invatare si perfectionare
atentie distributiva
atitudine pozitiva
responsabilitate
dinamism
minim studii medii finalizate

Descrierea jobului

relatii directe cu clienti ( consiliaza clienti functie de nevoile acestora)
realizarea contractelor de amanet ( verifica si evalueaza garantiile)
incasarea comisioanelor, prelungirea si achitarea contractelor de amanet
tine evidenta primara a actelor in punctul de lucru
disponibilitatea de a lucra si in ture de noapte pe punctul de lucru Giurgiului ( situat pe Sos. Giurgiului Nr.129-sector 4) Pentru punctele de lucru din Galati si Focsani nu este necesar de a lucra in tura de noapte.

Oferta (bonusuri, beneficii):
salariu motivant
bonusuri lunare motivante functie de performante
mediul lucru placut intr-o companie de succes, stabilia si in continua dezvoltare
training in vanzari oferit de firmele de consultanta partenere
perioada de formare in domeniul amanetului are loc la Galati pentru 2-3 saptamani ( costuri totale suportate de catre companie: cazare, transport, alte cheltuieli)
bonuri de masa
spor de noapte
prime de sarbatori