Asistent Vanzari Penti Iulius Timisoara în Timisoara

Asistent Vanzari Penti Iulius Timisoara

SC PENTI WORLD SRL
Timisoara
Industrie: Comert / Retail
Tip job: Part time,Full time
Departament: Confectii / Design vestimentar, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistent, proactiv;
Abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp.
Disponibilitate de relocare magazin pentru anumite perioade de timp.

Descrierea jobului

- Asigura vanzarea serviciilor oferite de catre companie;
- Cunoaste si ofera informatii despre caracteristicile pachetelor de servicii oferite;
- Identifica nevoile clientilor si ofera consultanta;
- Raspunde clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa.

​Bonusuri si beneficii:
-Bonusuri lunare in functie de rezultatele individuale;
-Zile de weekend lucrate platite;
-Tichete de masa;
-Training pe produse, tehnici vanzare si abilitati de comunicare si lucru in echipa.