Lucrator Comercial - Verificator De Preturi Mega Image în Bucuresti

Lucrator Comercial - Verificator De Preturi Mega Image

GRUP SAPTE S.​A
Bucuresti
Industrie: Turism / HoReCa, Publicitate / Marketing / PR, Comert / Retail, Alimentara, Media / Internet
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Marketing, Merchandising / Promoteri, Alimentatie / HoReCa
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal

- Abilitati organizatorice, coordonare/planificare;
- Nu este necesara experienta in domeniu;

Descrierea jobului

- Verifica preturile produselor afisate la raft;
- Schimba preturile produselor conform planogramei;
- Asigura respectarea principiului FIFO; (First In First Out. Presupune ca primul produs care a intrat la/in raft/depozit sa fie si primul produs care iese din raft/depozit);

Beneficii:

- Salariu net lunar, 1700 lei;
- Program 8 ore/zi, de luni-vineri;
- Bonuri de masa, conform zile lucratoare;
- Decont de transport (75-125 lei);
- Bonus in valoare de 500 lei, acordat la 3 luni in functie de indeplinire obiective
Tab Companie