Design Engineer Catia în Strainatate

Design Engineer Catia

SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA

Strainatate
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Auto / Echipamente
Experiență: Fara experienta

Candidatul ideal

Segula Technologies Romania angajeaza  Design Engineers pentru a se alatura echipei din Bucuresti.

Veti proiecta piese pentru sectorul industrial automobile veti realiza dimensionarea, fezabilitatea, modelarea, lantul de cote si planuri de detaliu utilizand CATIA V5/V6.

Descrierea jobului

  • Absolvent de facultate cu profil tehnic: AR, ITMI, Design Industrial, Mecanica si Mecatronica, etc.
  • Cunostinte desen tehnic, geometrie descriptiva;
  • Cunostinte de CATIA V5;

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Asigurare medicala;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala;
  • Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti