Sofer Profesionist,​ Masinist Utilaj Si Tractorist în Bacau

Sofer Profesionist,​ Masinist Utilaj Si Tractorist

COMPANIA ROMPREST SERVICE
Bacau
Industrie: Transport / Logistica / Import Export, Prestari servicii
Tip job: Full time
Departament: Personal calificat, Service / Reparatii, Transport / Distributie
Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
- sofer profesionist (masina de mare tonaj) - experienta minim 2 ani,
- posesor atestat ARR,
- cartela tahograf,
- aviz siguranta circulatiei,
- aviz psihologic,
- cazier judiciar,
- cazier auto,
- cunoasterea si respectarea legislatiei rutiere,
- seriozitate.

Descrierea jobului

- realizeaza mecanizat salubrizarea zonei repartizate: ridicarea deseurilor menajere si stradale - Sector, Bucuresti sau jud. Bacau,
- realizeaza mecanizat deszapezirea zonei repartizate.

Beneficii:
- salariu atractiv,
- plata sporurilor aferente - spor de noapte de 25%, spor ore suplimentare,
- tichete de masa,
- instruire corespunzatoare pentru o cat mai buna adaptare la mediul de lucru si indeplinirea sarcinilor specifice de serviciu.