Agent Servicii Client în Cluj-Napoca

Agent Servicii Client

GLOBAL CONVERGENCE SRL

Cluj-Napoca
Industrie: IT / Telecom, Callcenter / BPO
Tip job: Full time
Departament: Administrativ / Logistica, Telecomunicatii, Specialisti / Tehnicieni, Relatii clienti / Call center
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Căutăm un vorbitor/ vorbitoare de limbă portugheză, plus limba engleză:
  • scris și vorbit
  • nivel mediu - avansat
  • ținem cont de studiile superioare (Facultatea de Litere sau un profil tehnic) și de atestatele de cunoaștere a limbilor străine cerute.
Postul este de Agent Servicii Clienți, suport tehnic 24/7, în scris, în domeniul telecomunicațiilor.
Experiența pe un post similar poate reprezenta un avantaj, dar nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Ce vei obține:

- un loc de muncă stabil
- un salariu negociat în funcție ce abilitățile tale de cunoaștere a limbilor străine cerute
- extra - beneficii: tichete de masă, abonament medical, decontarea unei linii de transport în comun sau a abonamentului de parcare; reduceri la abonamentele de sport
- programul de lucru este flexibil, se lucrează în 3 ture
- expunere internațională și posibilitatea de a exersa limbile straine de interes pentru tine
Tab Companie