Reprezentant Vanzari Deva în Deva

Reprezentant Vanzari Deva

ORTOPEDICA
Deva
Industrie: Vanzari
Tip job: Fulltime
Departament: Vanzari
Experiență: 1 - 5 ani experienta

Scurta descriere a companiei

ORTOPEDICA este producator si distribuitor autorizat de dispozitive medicale ortopedice, dedicate tratamentului, reabilitarii si prevenirii leziunilor si afectiunilor care afecteaza muschii, articulatiile si oasele.

Cerinte

Abilitati de comunicare si prezentare;
Abilitati de organizare si planificare;
Atitudine proactiva si initiativa;
Orientare pe rezultat
Loialitate
Bune cunostinte PC – Word, Excel, Internet
Experienta in domeniul dispozitivelor medicale reprezinta un avantaj

Responsabilitati

Promovarea companiei si a produselor in magazin, dar si in teritoriu
Dezvoltarea si intretinerea relatiei cu clientii
Intocmirea rapoartelor periodice si transmiterea lor
Formare profesionala gratuita in timpul programului de lucru
Contract perioada nedeterminata

Alte informatii

Bonusuri atractive

Tab Companie