Operator Productie Pitesti în Pitesti

Operator Productie Pitesti

MANPOWER ROMANIA
Pitesti
Industrie: Productie
Tip job: Full time
Departament: Productie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de seriozitate, disciplina, dorinta de a lucra intr-un mediu organizat, disponibilitate de lucru in schimburi, ore suplimentare, respectarea normelor de lucru conform fisei postului.

Descrierea jobului

Salariul variaza in functie de experienta
Lucrul pe 3 schimburi
Ore noapte 25%
Ore suplimentare 175%
Sarbatori legale 200%
tichete de masa de 15 ron/ziua lucrata
prime de Craciun, Paste, vacanta
bonus performanta

Transport asigurat pe ruta Leordeni-Pitesti si Costesti-Pitesti –pentru toate cele 3 schimburi
In Pitesti se deconteaza valoarea abonamentului pe o singura linie - 60 ron/luna
Tab Companie