Vanzator Vitrina Mezeluri în Bucuresti

Vanzator Vitrina Mezeluri

MEDA
Bucuresti
Industrie:
Tip job: Fulltime
Departament: Customer Support Client Service, Relatii Publice, Vanzari
Experiență: 0 - 1 an experienta

Scurta descriere a companiei

Dacă “îți sunăm cunoscut” dar nu știi de unde să ne iei, atunci probabil ne știi direct de la raftul de mezeluri. Sau pentru crenvurștii noștri din piept de pui, cei mai vânduți din piață și galaxie. E bine și așa.
Meda Prod ’98 SA a apărut în 1998, deci facem 20 de ani, suntem de-o seamă cu voi.
Și am crescut până am ajuns pe a șasea poziție în piață.

Cerinte

Ce ne-ar plăcea să găsim la tine?
- Comunicare, coerență în exprimare;
- Capacitate de planificare și organizare a activităților ;
- Spirit de echipă.

Responsabilitati

Care ar fi sarcinile tale?

- Oferirea informaţiilor necesare despre marfa expusă;
- Servirea clientilor (felierea mezelurilor);
- Adaptarea etichetelor şi afişelor în funcţie de cerinţele curente;
- Aranjarea produselor în vitrină;
- Actualizarea stocului din vitrina.

Program de lucru in 2 schimburi.
Locatii: Auchan Iasi, Auchan Theodor Pallady - Bucuresti, Carrefour Park Lake - Bucuresti, Carrefour Piatra Neamt.

Alte informatii

Dacă îți sună interesant, trimite-ne CV-ul și dă-ți șansa unui debut profesional pe placul tău!

Tab Companie