Hostess în Bucuresti

Hostess

DNATA CATERING S.​R.​L.​

Hostess

Bucuresti
Industrie: Alimentara
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Merchandising / Promoteri
Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Angajam Hostess, prezenta agreabila, aspect fizic placut, ingrijit si atitudine corespunzatoare pentru restaurant in incinta Aeroportului International Henri Coanda.

Calitati necesare:

· Se cere experienta in relatia cu clientii si cunoasterea limbii engleze.
· Abilitatea de a se prezenta ca o imagine profesionala, imbinind acest aspect cu calitatile personale.
· Comunicativa, atenta la detalii, joviala si adaptabila.
· Sa denote eleganta, stil, clasa si rafinament.
· Spiritul de echipa si dorinta de afirmare.
· Studii medii sau superioare.
· Abilitati de comunicare si inter-relationare
· Persoana dinamica, empatica si comunicativa.

Descrierea jobului

  • Program 8 ore/zi
  • Sa intimpine clientii si sa-i conduca la mese.
  • Sa fie disponibila sa ofere informatii concrete si sa insoteasca clientii
  • Sa isi respecte indatoririle postului si ierarhiile profesionale.

Beneficii:
  • Salariu fix,
  • Tichete de masa,
  • Spor de vechime totala in munca,
  • Transport,
  • Masa calda gratuita
Tab Companie