Lucrator Depozit Piese Auto Diverse Filiale în Bacau

Lucrator Depozit Piese Auto Diverse Filiale

ELIT ROMANIA PIESE AUTO ORIGINALE SRL

Bacau
Industrie: Comert / Retail, Masini / Auto, Transport / Logistica / Import Export
Tip job: Part time,Full time
Departament: Administrativ / Logistica, Auto / Echipamente
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
- Studii medii finalizate / scoala profesionala;
- Experienţă in manipularea marfii – avantaj;
- Cunoştinţe de operare programe gestiune si lucrul cu scanner - avantaj;
- Persoană serioasă, organizată, responsabilă.
In caz ca nu ai lucrat pana acum cu scanner-ul sau cu vreun soft de gestiune, fii fara grija! Te invatam noi!

Descrierea jobului

Descriere:

- Asigurarea mişcării stocurilor;
- Efectuarea inventarului stocului de marfă ori de câte ori e necesar;
- Efectuarea recepţiei fizice a mărfii la intrarea în depozitul firmei cu ajutorul lizelor, carucioarelor, transpaletelor;
- Ambalarea şi securizarea mărfurilor în vederea livrării;
- Respectarea programului de livrări.

Beneficii:
- Angajare cu contract de munca perioada nedeterminata;
- Sprijin din prima zi din partea colegilor;
Pachetul salarial este format din:
- salariu fix motivant
- spor de weekend atractiv - se lucreaza 2 sambete pe luna,
- bonuri de masa
- se ofera avans si lichidare
Tab Companie