Distribuitor Delegat în Ilfov

Distribuitor Delegat

MEDIPLUS EXIM SRL

Ilfov
Industrie: Farma
Tip job: Full time
Departament: Administrativ / Logistica, Transport / Distributie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal

- studii medii finalizate;
- experienta relevanta in domeniul distribuitiei, in piata pharma - minim 1 an;
- permis auto categoria B - minim 2 ani experienta;
- experienta cu autoutilitare 3,5 tone - constituie avantaj;
- experienta in relationarea cu clientii;
- orientare catre obiective/orientare catre client;
- seriozitate, implicare;

Descrierea jobului

- livreaza comenzile catre clienti, conform zonei arondate si traseelor de livrare;
- asigura incasarile si preda zilnic la casierie incasarile efectuate;
- preia retururile de marfa de la clienti;
- reprezinta imaginea firmei si viziblitatea ei pe piata prin modul de prezentare si relationare cu clientii;
- perioada determinata.
Tab Companie