Tehnician Atelier Furtunuri,​ Punct Lucru Iasi + Pascani în Iasi

Tehnician Atelier Furtunuri,​ Punct Lucru Iasi + Pascani

SC TEGADO INVESTMENT SRL
Iasi
Industrie:
Tip job: Full time
Departament: Altele, Administrativ / Logistica
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal

- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri
- Cunostinte de operare PC (MS Office)
- persoana cu cunostinte tehnice

Descrierea jobului

1. ASIGURA GESTIUNEA FIZICA A STOCULUI DE MARFA -
2. INTRODUCE MARFA IN STOC IN BAZA DOCUMENTELOR DE INTRARE
3. ASIGURA MISCAREA STOCURILOR
4. EXPEDIAZA MARFA CATRE CLIENTI, EXECUTA FURTUNURI HIDRAULICE CONFORM CERERII CLIENTILOR
5. INTOCMIREA FACTURI FISCALE

Salariu 1500 + bonuri
Tab Companie