Agent Imobiliar în Iasi

Agent Imobiliar

INTER IMOBILIARE

Iasi
Industrie: Asigurari, Comert / Retail, Imobiliara, IT / Telecom, Masini / Auto
Tip job: Full time
Departament: Imobiliare, MLM / Vanzari directe, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Daca iti plac vanzarile si iti doresti o cariera in domeniul imobiliar, este necesar sa faci primul pas, sa ne trimiti CV-ul tau. Vei avea parte de sustinere in dezvoltarea ta si ocazia de a invata de la colegi profesionisti.

Care este profilul unui Agent Imobiliar de succes?
  • Dornic de a interactiona cu oamenii
  • Deschis catre solutii, proactiv si pozitiv
  • Detinator de permis, categoria B
Cum recunoastem un viitor Agent Imobiliar?
  • Aspiratii de cariera pe termen lung
  • Dorinta de dezvoltare profesionala
  • Abilitati de planificare si organizare

Descrierea jobului

Activitatea ta:
  • Vei administra o baza de date cu oferte si clienti
  • Vei prezenta imobile clientilor companiei
  • Vei negocia ofertele imobiliare
La Inter Imobiliare ai tot ceea ce iti este necesar sa incepi, sa te dezvolti si sa performezi in domeniul imobiliar.
  • Te motivam prin bonusuri atractive si premii
  • Iti oferim suportul logistic necesar: masina, laptop, telefon, publicitate, brand
  • Cursuri de specialitate cu traineri interni si externi
Tab Companie