Operator Linie Productie în Bucuresti

Operator Linie Productie

AUSTRIA CARD SRL
Bucuresti
Industrie: Productie
Tip job: Full time
Departament: Productie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
• Studii medii;
• Experienta: 1 – 2 ani lucru in productie (prezinta avantaj)/fara experienta- se asigura training gratuit din partea companiei;
• Persoana organizata si dinamica, atitudine pozitiva;
• Seriozitate si dorinta unei colaborari pe termen lung;
• Posibilitatea de lucru in schimburi.

Descrierea jobului

• Alimenteaza si seteaza parametrii utilajului;
• Verifica si inregistreaza documentele in programul si pe fisele de productie;
• Verifica calitatea produselor.
Tab Companie