Reprezentant Vanzari In Magazin Orange Store Targu Mures în Targu Mures

Reprezentant Vanzari In Magazin Orange Store Targu Mures

ACTIV PLUS SRL
Targu Mures
Industrie: IT / Telecom, Comert / Retail, Banci / Servicii financiare
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Telecomunicatii
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Căutăm parteneri pe termen lung, care, prin talentul, inteligența și caracterul personal, să adauge valoare echipei.

Candidatul ideal este pasionat de a lucra cu oamenii, bun coleg, are abilități excelente de relaționare și comunicare.

Este dinamic, receptiv si rapid adaptabil la schimbări, are capacitate de a invăța mereu, are inițiativă și este orientat spre permanentă evoluție si perfecționare. Știe să lucreze in echipă și are formată etica si disciplina muncii.

Se dedică muncii și ii oferă calitate și valoare, este determinat să atingă și să depașească obiective la nivel de companie si la nivel personal, se asigură că aplică valorile și principiile care respectă imaginea companiei si sa fie multumiți intotdeauna clienții magazinului, ajută clienții să beneficieze de cele mai avantajoase oferte personalizate, preintâmpinând și rezolvând reclamațiile, menține și dezvoltă o relație armonioasă cu clientii si cu colegii.

Descrierea jobului

Sumarul responsabilităților unui SR (Sales Representative) in firma noastra:

Vânzarea produselor și serviciilor Orange in magazin și consilierea clienților privind acestea.

Informarea tuturor clienților care ne vizitează magazinul despre imbunătățirile de care pot beneficia pe contul de client Orange si munca susținută de promovare a noilor opțiuni de comunicare și telefoane, tablete, modemuri, alte terminale si accesorii/gadgeturi..

Informarea clientilor cu privire la produsele si serviciile din portofoliul Orange, precum si a noilor tehnologii si aplicații existente pe piață dar si alte informatii solicitate de clienti in măsura in care aceste solicitări concordă cu domeniul de activitate si cu legile in vigoare.

Oferirea suportului pentru realizarea setărilor de telefoane, soluții de conectare la serviciul de date mobile, cu scopul de a maximiza experienta clientului in utilizarea serviciilor de voce, televiziune si de internet.

Oferirea de sprijin pentru ceilalți membri ai echipei din Orange Store.

Gestionarea stocului de mărfuri si a soldului de casă si participarea la inventarul marfă lunar, la ședințe și cursuri de specializare și perfecționare.

Detalii contract

Contractul de munca initial se incheie pe perioada determinata de 9 luni. Dar exista posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata pentru orice coleg valoros.
Se ofera salar fix minim dar si bonus lunar garantat in functie de realizarile proprii si ale echipei.
Se lucreaza minim doua sambete/luna maxim sase ore/sambata.(9-14).
Orele efectuate sambata sunt platite suplimentar.
Au prioritate aplicantii cu studii superioare finalizate sau masteranzi care sa isi fac prioritate din a se dedica job-ului.
Perioada de pregătire profesionala inițiala este asigurată.

Tab Companie