Mecanic Auto – Auto Network International în Bucuresti

Mecanic Auto – Auto Network International

AUTO NETWORK INTERNATIONAL SRL

Bucuresti
Industrie: Masini / Auto, Prestari servicii
Tip job: Full time
Departament: Service / Reparatii, Auto / Echipamente, Specialisti / Tehnicieni
Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Harnic, muncitor;
Interesat de calitate, atenție la detalii, bun finalizator;
Capabil să lucreze independent;
Bine organizat;
Comunică bine cu clienții și colegii;
Orientat către servirea clienților;
Bun om de echipă, ajută, colaborează bine.
Studii: scoala profesionala(minimum);
Calificări: calificări relevante în domeniu;
Experiență: minimum 3 ani de zile în activități similare;

Descrierea jobului

Realizarea în bune condiții a lucrărilor de constatare mecanica generala, întreținere și reparații a autovehiculelor (calitate ireproșabilă, timp scurt, interacțiune profesionistă cu clienții);
Asigurarea satisfacției, loialității și a dorinței de recomandare a clienților;
Organizarea propriilor resurse și activități;
Cooperarea și lucrul împreună cu colegii din cadrul companiei;
Respectarea normelor de securitate a muncii și PSI.
Tab Companie