Suport Vanzari – Echipamente Service Auto în Bucuresti

Suport Vanzari – Echipamente Service Auto

INTERSOFEX SRL
Bucuresti
Industrie: Masini / Auto, Prestari servicii, Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Auto / Echipamente, Office / Backoffice / Secretariat, Relatii clienti / Call center, Specialisti / Tehnicieni, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Profil:
- inclinatii spre domeniul tehnic
- bune cunostinte de limba engleza
- experienta in vanzari, abilitati in relatii cu clientii
- bune cunostinte Excel, Word

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- gestionarea bazei de date cu produse din CRM
- pregatirea si editarea ofertelor
- consilierea clientilor
- centralizarea rapoartelor de vanzari
- gestionarea listelor de preturi
- evidenta stocurilor specifice activitatii
- pregatirea documentatiilor pentru licitatii

Pachet salarial de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic
Tab Companie