Reprezentant Vanzari în Bucuresti

Reprezentant Vanzari

SC CONCEPT HOTELS SRL

Bucuresti
Industrie: Turism / HoReCa
Tip job: Full time
Departament: Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
-- Cautam reprezentanti de vanzari cu experienta, ambitiosi care isi doresc o cariera in domeniul vanzarilor.
- Candidatul ideal are simt estetic dezvoltat, abilitati de bun negociator , abilitati de interrelationare cu clientii si disponibilitate pentru deplasare.
- Studiile superioare finalizate (constituie un avantaj), bune cunostinte de limba engleza & operare PC (Windows, Word, Excel, Internet).
- Permis de conducere Cat. B.

Descrierea jobului

- Promovează produsele Concept Hotels hotelurilor din Romania sau distribuitorilor.
- Identifică nevoile și asteptările clienților, le oferă informații corecte și complete despre produsele și serviciile Concept Hotels.
- Administreaza si dezvolta permanent portofoliul de clienti ai companiei
- Promoveaza si vinde produsele companiei
- Prospecteaza, preia comenzile si urmareste derularea acestora, inclusiv incasarile

-Viziteaza periodic si pastreaza permanent legatura cu clientii din portofoliu.
- Organizeaza prezentari de produse in showroom sau la sediul clientilor.
- Realizeaza contractele si urmareste finalizarea acestora
- Monitorizeaza permanent activitatea concurentei pe piata
- Intocmeste rapoarte periodice de vanzari.

Beneficii:

- Pachet salarial atractiv: Salariu fix + bonuri masa (+ comision din vanzari)
- Masina de serviciu
-Transport decontat
- Telefon mobil
- Laptop
- Oportunitatea de dezvoltare personala si profesionala prin participarea la traininguri si workshop-uri atat in tara cat si in strainatate.
- Posibilitati de promovare in companie

Pentru a afla mai multe informatii despre noi te invitam sa faci o vizita pe site-ul nostru www.concepthotels.ro si ne poti trimite CV-ul tau la adresa office@concepthotels.ro.
Tab Companie