Arhitect în Bucuresti

Arhitect

ARIA42 STUDIO

Arhitect

Bucuresti
Industrie: Constructii
Tip job: Full time
Departament: Arhitectura / Design interior, Constructii / Instalatii
Experiență: Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
In imaginea noastra, candidatul ideal este un profesionist pentru care atitudinea si spiritul de initiativa sunt baza. De asemenea este de preferat ca viitorul coleg sa fie absolvent de studii de specialitate dupa inceputul anului 2014.

Descrierea jobului

Realizarea de proiecte de arhitectură pentru fazele: CU, DTAC, DTOE, PTh-DDE, SF, DALI.
Realizarea documentatiilor necesare obtinerii de avize.
Realizarea devizelor și a extraselor de materiale.
Coordonarea specialităților implicate în proiect;
Monitorizarea derulării proiectului și finalizării acestuia;
Realizarea materialelor de prezentare (3D-uri, randări, layout-uri, prelucrare imagini etc.) pentru ilustrări de temă.
Software utilizat:
Microsoft Word si Excell
Autocad
Photoshop
Sketchup
3DS Max
Revit *
* Ne dorim ca in timp sa facem trecerea de la lucru in Autocad la lucru in Revit, asa ca daca ai cunostiinte in acest program le vom considera ca pe un plus.
* In cadrul biroului se poate efectua si stagiul, dreptul de semnatura nefiind obligatoriu in aplicare pentru job.
Tab Companie