Agent Rent-a-car - Cluj Napoca în Cluj-Napoca

Agent Rent-a-car - Cluj Napoca

KLASS WAGEN
Cluj-Napoca
Industrie: Masini / Auto, Prestari servicii, Transport / Logistica / Import Export, Turism / HoReCa, Asigurari
Tip job: Full time
Departament: Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
VĂ RUGĂM SĂ CITIȚI ȘI SĂ EVALUAȚI ATENT CERINȚELE ȘI JOBUL ȘI SĂ APLICAȚI CU ÎNCREDERE ÎN CAZUL ÎN CARE CORESPUND CU COMPETENȚELE ȘI OBIECTIVELE DVS. (aplicați doar dacă puteți, vreți și mai ales v-ar PLĂCEA activitățile care sunt enumerate mai jos).

OBSERVAȚIE:
Activitatea se desfășoară în vecinatatea Aeroportului Internațional CLUJ NAPOCA .

Candidatul ideal (nu-l căutăm neapărat pe cel ideal, dar să semene cu el) are:
- atitudine optimistă și prietenoasă;
- cunostințe de LIMBA ENGLEZĂ (OBLIGATORIU cel puțin la nivel conversațional);
- energie, aspect plăcut și bună dispoziție molipsitoare;
- foarte bune abilități de comunicare și relaționare;
- abilități de orientare către client și organizare;
- PERMIS DE CONDUCERE CAT. B (CONDIȚIE OBLIGATORIE);
- team player.

Pe scurt:
- isteț (sau isteață) și descurcăreț (descurcăreață);
- persoană ordonată și atentă la detalii;
- cineva căruia ÎI PLACE să interacționeze cu clienții, chiar și cu cei dificili;
- cineva care ȘTIE SIGUR că “nu există nu pot, există numai nu vreau“.

ATENȚIE: Umorul și relaxarea din colectivul nostru (și din acest anunț) nu exclud pretențiile noastre de disciplină, seriozitate, punctualitate, caracter integru și, mai ales, profesionalism.

ACEST ANUNT CONTINE 5 INTREBARI LA CARE TREBUIE SA RASPUNDETI IN PRIMA ETAPA!
NU VOM DESCHIDE CV-URILE CARE NU AU RASPUNSURILE COMPLETATE!

Descrierea jobului

Responsabilități:
- preia autoturismele de închiriat de la clienți;
- verifică starea autoturismului în totalitate la preluare (identifică eventualele avarii);
- înregistrează avariile și încasează suma aferentă de la clienți;
- întocmește și menține evidența proceselor verbale de predare-primire;
- răspunde de întreținerea și menținerea în stare impecabilă a autoturismelor;
- asigură un CUSTOMER CARE IMPECABIL.

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucrează de luni până duminică, iar programul este împărțit pe ture:
Tura de zi: 08:30-20:30 (2 ore pauză de masă)
Tura de noapte: 20:30- 08:30 (2 ore pauză de masă) - se lucrează 4 zile cu 2 zile libere.

Oferim:
- Colectiv de muncă prietenos, fără birocrație
- Șefi OK, ne pasă de bunăstarea angajaților și ajutăm oricând se poate pe plan personal și profesional
- Posibilități REALE de creștere și promovare
- Salarii între 3000 - 5000 Ron net, în funcție de realizările fiecăruia.
- Dedicația se răsplătește.
Tab Companie