Kinetoterapeut/​ Asistent Medical Balneofizioterapie în Sibiu

Kinetoterapeut/​ Asistent Medical Balneofizioterapie

ARIA CLINIC SRL
Sibiu
Industrie: Medicina / Sanatate, Prestari servicii
Tip job: Full time
Departament: Medicina alternativa, Medicina umana
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Cerinte:
- absolvent al Facultatii de Medicina si Farmacie sau Facultatea de Educatie fizica si Sport
- autorizatie de libera practica emis de Colegiul Fizioterapeutilor din Romania;
- asigurare de malpraxis;
- disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru;
- persoana activa si agreabila;
- abilitati de comunicare si capacitatea de a relationa cu pacientii;
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- alte certificari constituie avantaj precum terapii moderne: Tecar, Rackford, Ergon, Benzile kinesiologice

Locatia postului este in SIBIU.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- executa programul de recuperare conform obiectivelor si metodelor stabilite de medicul specialist ( fizioterapie, kinetoterapie, masaj );
- respectarea programului de lucru si a programarilor;
- implicare in activitati complementare.

Beneficii:

- salarizare atractiva bazata pe performanta, bonuri de masa,

- pachet de beneficii personale in cadrul centrului,

- acces la metode de recuperare si tehnologie ultra-moderna,

- loc de munca permanent,

- mediu de lucru placut si modern.
Tab Companie