Proiectant Inginer Constructii în Bucuresti

Proiectant Inginer Constructii

SC LEVIATAN DESIGN SRL

Bucuresti
Industrie: Constructii
Tip job: Full time
Departament: Inginerie, Constructii / Instalatii, Proiectare civila / industriala
Experiență: Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Cautam noi colegi pentru proiecte de talie nationala si internationala.
Pentru a ne trimite CV-ul tau, poti folosi si formularul de pe site-ul nostru www.leviatan.ro/companie sau ne poti scrie pe contact@leviatan.ro.
Te asteptam in Echipa Leviatan!

Studii superioare finalizate (Universitate Tehnica de Construcții – FCCIA)
Experiența in proiectare minim 5 ani dupa terminarea studiilor
Cunostințe de calcul structural
Deplasare la faze determinante pe santier (daca este cazul) – permis cat. B (reprezinta un avantaj)
Persoana studioasa, autodidacta, dornica de a face cariera in acest domeniu

Descrierea jobului

Cunoasterea programului Autocad 2D
Avantaj - cunoasterea programului Revit.
Intocmire documentatie pentru SF, DALI, DTAC, PT+DE
Masuratori in teren pentru relevarea constructiilor existente (intocmire relevee, plan situatie) – dupa caz
Cunoasterea unor programe de detaliere 3D (Advance Concrete, Advance Steel, Nemetschek. Tekla, etc) – reprezinta un avantaj
Calcul structural in programe specifice (ETABS, SAP2000, GRAITEC DESIGN)
Intocmirea documentatiei pt expertize tehnice

-> Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica
-> Posibilitate de crestere profesionala
-> Mediu de lucru placut
-> Pachet salarial atractiv
-> Asigurare medicala
-> Deducere transport