Hr Consultant în Cluj-Napoca

Hr Consultant

LUGERA MAKLER SRL

Cluj-Napoca
Industrie: Prestari servicii, Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Resurse umane / Psihologie, Altele
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Studii superioare;
Experienta de munca – minim 1 an;
Experienta in domeniul Resurselor Umane – avantaj;
Cunostinte de legislatia muncii – avantaj;
Cunostinte operare calculator: MS Office (Excel, Word, Power Point);
Excelente abilitati de comunicare;
Persoana energica, proactiva si orientata catre solutii;
Cunostinte de limba engleza – nivel mediu / avansat;
Posesor permis auto categoria B - obligatoriu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Crearea, editarea si postarea anunturilor de recrutare;
Efectuarea screening-ului de CV-uri, sustinerea interviurilor de selectie, evaluarea candidatilor;
Intocmirea si prezentarea rapoartelor de activitate privind proiectele de recrutare derulate;
Gestionarea relatiei cu clientii pe proiectele pe care este implicat;
Actualizarea bazei de date privind dosarele de personal;
Completarea fiselor de SSM;
Asigurarea acuratetii contractelor de munca temporara si a inregistrarilor in registrul de evidenta a salariatilor in conformitate cu normele legale in vigoare.
Tab Companie