Brand Ambassador în Sibiu

Brand Ambassador

ADECCO RESURSE UMANE SIBIU

Sibiu
Industrie: Alimentara, Turism / HoReCa
Tip job: Full time
Departament: Alimentatie / HoReCa, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Adecco Romania angajeaza Brand Ambasador pentru clientul sau, un producator international de Tutun.

Candidatul ideal:
  • Persoana comunicativa, cu abilitati de vanzare si atitudine pozitiva;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Dezvoltare prin invatare.

Descrierea jobului

  • Prospectare consumatori in conformitate cu instructajul primit in cadrul sesiunilor de instruire;
  • Prezenta in timpul orelor de program, a intervalelor orare stabilite conform planificarilor si a locurilor de desfasurare a activitatilor comunicate;
  • Sa dialogheze, sa transmita informatile, sa acorde materialele sau produsele alocate consumatorilor si sa mentina parametrii de implementare activitati in conformitate cu instructajul primit;
  • Sa inregistreze informatile primite in prezenta consumatorilor in conformitate cu instructajul primit, a pasilor desemnati si a standardelor si considerentelor operationale prezentate in cadrul sesiunilor de instruire si numai prin intermediul infrastructurii si a solutilor IT puse la dispozitie;
  • Sa participe, sa se implice in mod activ prin prezentarea recomandarilor sale, sa-si insuseasca cunostintele si informatile prezentate sau comunicate la toate sesiunile de instruire sau a intalnirilor organizate.
Tab Companie