Merchandiser_suceava în Suceava

Merchandiser_suceava

SC ADECCO RESURSE UMANE SRL

Suceava
Industrie: Sport / Frumusete
Tip job: Part time
Departament: Merchandising / Promoteri
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Adecco Romania recruteaza Merchandiseri pentru clientul sau, compania nr 1 in domeniul produselor cosmetice.

Esti candidata/ul ideal/a pentru noi daca:
- Iti plac produsele cosmetice si cele de ingrijire personala si iti doresti o cariera intr-o companie cu notorietate
- Esti o persoana organizata si atenta la detalii
- Ai abilitati bune de comunicare
- Dai dovada de usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale si ai o atitudine pozitiva
- Spirit de organizare si capacitatea de automotivare
- Daca ai experienta profesionala este un avantaj
- Ai minim studii medii (diploma de bacalaureat)
- Programul de lucru este part time

Descrierea jobului

Rolul tau:
- Te vei preocupa ca raftul care contine produsele pe care le reprezinti sa arate conform standardelor comunicate: curat, ingrijit, atent mercantizat
- Vei expune si cunoaste preturile produselor
- Vei avea in vedere actualizarea planogramelor conform ghidului lunar de merchantizare si vei verifica termenul de valabilitate a produselor (FIFO)
- Vei tine o evidenta a stocurilor din magazin astfel incat sa poti transmite noi comenzi in functie de necesarul zilnic
- Te vei implica activ in implementarea promotiilor sau lansararile produselor
- Periodic vei participa la inventarele solicitate pentru refacerea stocurilor
- Vei comunica in permanenta cu echipa pentru sfaturi, solutii si sugestii

Beneficii:
- castiguri salariale atractive
- tichete de masa
- abonament medical la cel mai cunoscut furnizor de servicii medicale din Romania.

Te asteptam in echipa noastra!

Noi si voi, suntem Adecco.

Daca nu ai gasit un rol potrivit experientei tale, dar vrei sa fii la curent cu job-urile din piata, inregistreaza-ti CV-ul în baza de date Adecco, aici: http://adec.co/uHfNQx

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro
Tab Companie