Manipulant Depozit /​ Gestionar în Bucuresti

Manipulant Depozit /​ Gestionar

HOMPLEX SRL
Bucuresti
Industrie: Comert / Retail, Constructii, Petrol / Gaze, Prestari servicii, Productie
Tip job: Full time
Departament: Administrativ / Logistica
Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)

Candidatul ideal
Persoana atenta, responsabila si sociabila.

Descrierea jobului

Cerințe post:
  • Educație: minimum 8 clase
  • Vedere / stare de sănătate bune
  • Responsabil
  • Cazier judiciar obligatoriu
  • Interviul se face la punctul de lucru al firmei (Strada Lunca Corbului 2, sector 3, Bucuresti - Punct de reper : Statia de tramvai I.O.R 2, intre statiile de metrou 1 Decembrie, Nicolae Teclu)

Atributii:
  • sa gestioneze corect gama de produse ce ii sunt atribuite
  • sa receptioneze si sa depoziteze corespunzator marfa, precum si inventarele periodice impreuna cu superiorii
  • sa invete produsele companiei
  • sa elibereze din gestiune produse conform documentelor justificative (factura/ aviz)
  • sa verifice integritatea stocurilor impreuna cu colegii si superiorii
  • sa eticheteze produse
  • sa faca colete pentru expeditiile nationale si locale
  • sa mentina ordine si curatenie in depozit impreuna cu echipa
  • sa livreze la nevoie produse cu masina companiei (in cazul in care detineti permis de conducere)
Beneficii oferite:
  • pachet salarial atractiv
  • ore suplimentare plătite cu spor de 75%
  • se acordă anual 2 prime (de Paște, de Crăciun)
  • se decontează abonamentul de transport în comun: 80 lei in oraș
Locatie :
  • Activitatea va avea loc la punctul de lucru din Strada Lunca Corbului 2, sector 3, Bucuresti - Punct de reper : Statia de tramvai I.O.R 2, intre statiile de metrou 1 Decembrie, Nicolae Teclu
  • Program 08:30 - 17:15