Operatori Productie - Prize în Sibiu

Operatori Productie - Prize

MANPOWER ROMANIA
Sibiu
Industrie: Productie
Tip job: Full time,Proiect / Sezonier
Departament: Productie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
-Studii medii
-Experienta profesionala in domeniul productiei-constituie un avantaj
-Dexteritate manuala, acuitate vizuala
-Disponibilitate de a lucra in 2 schimburi

Descrierea jobului

NE MARIM ECHIPA!
Manpower angajeaza 10 operatori productie pentru noul punct de lucru din Sibiu!
Daca iti place sa ai un program comod, sa lucrezi de Luni pana Vineri in doua schimburi, fara ore suplimentare si fara weekenduri, cu conditii optime pentru indeplinirera sarcinii de lucru si sarcini reduse, te asteptam in echipa noastra!
De asemenea, daca esti in pensie sau mai ai putin pana la varsta de pensionare, nu ezita sa aplici! Noi suntem aici sa te ajutam!

Beneficii:
-Salariu competitiv
-Tichete de masã ( 15 lei/zi)
-Mediu de lucru curat si tehnologie de ultima generatie
-Prime performanta
-Decontare transport Tursib