Operator Back Office/​call Center - Lb.​ Italiana - Buzau în Buzau

Operator Back Office/​call Center - Lb.​ Italiana - Buzau

COMDATA GROUP ROMANIA
Buzau
Industrie: Callcenter / BPO, Comert / Retail, IT / Telecom, Publicitate / Marketing / PR, Banci / Servicii financiare
Tip job: Full time
Departament: Office / Backoffice / Secretariat, Relatii clienti / Call center, Telecomunicatii, Internet / eCommerce, Marketing
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Comdata Group Romania, companie multinationala de prestigiu, unul din leaderii de piata in sectorul BPO, este in cautarea de noi colegi pentru sediul din Buzau.
Daca vorbesti limba italiana si stii sa folosesti calculatorul, vino in echipa noastra!

Cerinte:
- Limba italiana la nivel conversational;
- Cunostinte minine operare pc;
- Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
- Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa.
Nu este necesara experienta in call center!

Descrierea jobului

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata cu salariu fix;
- Tichete de masa;
- Orar flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Asigurare medicala privata;
- Posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- Training specializat.
Tab Companie