Asistent Vanzari în Bucuresti

Asistent Vanzari

SC INTERTOY ZONE SRL

Bucuresti
Industrie: Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Relatii clienti / Call center, Merchandising / Promoteri
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
* Atitudine pozitiva, personalitate placuta
* Abilitati de comunicare si relationare
* Spirit de echipa
* Seriozitate, corectitudine, punctualitate
* Creativitate, simt estetic, dinamism
* Limba engleza nivel de baza

Descrierea jobului

* Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
* Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
* Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit)
* Indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct
* Completarea produselor la raft

Se ofera:
* Oportunitati reale de dezvoltare a carierei
* Salariu fix + tichete de masa + bonus din vanzari
* Garantia ca se lucreaza intr-un mediu prietenos si dinamic