Consultant Telesales în Bucuresti

Consultant Telesales

MELLON ROMANIA

Bucuresti
Industrie: Callcenter / BPO, IT / Telecom
Tip job: Part time,Full time
Departament: Relatii clienti / Call center, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Ne dorim sa te alaturi uneia dintre cele mai importante companii de telecomunicatii din lume!
Ce cautam?
O persoana comunicativa, serioasa, perseverenta, cu o atitudine pozitiva si orientata spre cariera, care sa se alature Departamentului de retentie/loializare clienti.

Descrierea jobului

Care sunt principalele activitati din Departamentul Retenție/Loializare Clienți?

- Contactarea clienților din baza de date în vederea prezentării noilor oferte și a promoțiilor existente;
- Promovarea pachetelor de servicii clienților existenți, în vederea loializării acestora;

Ce beneficii iti oferim?

-Ai un venit lunar motivant, care include salariu fix, bonuri de masa si bonusuri de performanta
- Participi la training plătit, 8 ore/ zi, timp de 2 săptămâni;
- Programul este flexibil si poti opta pentru 4, 6 sau 8 ore;
- Vei lucra in Pipera, la 2 minute de mers pe jos de statia de metrou Pipera
- Vei face parte din echipa uneia dintre cele mai mari companii de telecomunicații din lume.
- Ai sanse reale sa te faci remarcat si sa avansezi in cadrul companiei intr-un timp scurt

Te asteptam!

PS: Iti poti lua si prietenii cu tine :)