Tehnician Electronist Electromecanic Sisteme Acces Control în Bucuresti

Tehnician Electronist Electromecanic Sisteme Acces Control

DYNAMIC TECHNOLOGY ENGINEERING
Bucuresti
Candidatul ideal
- sa aiba cunostinte de baza, mecanica, electromecanica, electrica sau electronica;
- disponibilitate la deplasari in Bucuresti si ocazional in afara Bucurestiului;
- dornic de invatare si serios.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:

- Realizarea lucrarilor de instalare, intretinere si service a Sistemelor de Acces Control (montaj mecanic yale electromagnetice, turnicheti, amortizoare, cititoare carduri etc.);
- Activitate de service pentru: Control Acces, Supraveghere video, Interfonie şi videointerfonie;
- Realizarea lucrarilor de instalare si service de sisteme electrice de joasa tensiune; ( instalatii de joasa tensiune, tablouri electrice, retele date);
- Elaborarea fiselor de interventie si rapoartelor aferente activitatii departamentului tehnic.

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv cu posibilitati reale de evolutie (450 – 800 EURO);
Plata orelor suplimentare si a diurnelor (cand se fac deplasari);
Decontarea transportului in cuatum de 120 lei / luna;
Dezvoltare profesionala intr-un mediu pozitiv si profesionist;
Participare la traininguri de specialitate si pregatire profesionala la locul de munca;
Telefon de serviciu si in functie de evolutie masina de serviciu;
Locul de munca intr-o locatie usor accesibila (Zona Politehnica – Apaca);

Descrierea companiei

Infintat in 24 Ianuarie 2003 brandul DYTECH este reprezentat de o societate cu capital romanesc 100% privat.

Principalele domenii de activitate ale DYTECH sunt:

- solutii de accees control si pontaj electronic;

- sisteme de acces control si ticketing;

- sisteme de acces control in stadioane si arene sportive;

- sisteme de acces control cu plata pentru parcari;

- sisteme de acces control pentru parcuri distractii pe baza de bilete coduri de bare, carduri de proximitate, jetoane, bratari;

- sisteme de taxare acces toalete si dusuri; - sisteme acces partii de schi; - sisteme pentru piscine si centre SPA;

- sisteme detectie metale;

- porti acces, turnicheti, porti batante, bariere auto,

- sisteme de automatizari publice si industriale;

Industrie: IT / Telecom, Prestari servicii, Media / Internet, Constructii, Paza si protectie
Tip job: Full time
Departament: Constructii / Instalatii, IT Hardware, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)
Tab Companie