Medic / Asistent Veterinar în Pitesti

Medic / Asistent Veterinar
SC.SALVET ANIMALS SRL

Pitesti
Candidatul ideal
Absolvent al facultatii de medicina veterinara,cu experienta minim 1 an.
Reprezinta un avantaj experienta intr-un domeniu ce reprezinta specializare: radiologie, ecografie, cardiologie, medicala, chirurgie, analize de laborator.

Descrierea jobului

Capacitatea de a diagnostica si a prescrie tratamente corespunzatoare ,
Preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza,
Stabileste necesarul de mediacamente.

Beneficii: contact de munca , lucrul cu aparatura medicala de ultima generatie, salariul atractiv, bonusuri si prime.

Descrierea companiei

Cabinetul SALVET ANIMALS SRL are obiectiv principal sanatatea prietenilor nostri necuvantatori.Acestia sunt tratati cu grija si cu afectiunea pe care o merita un adevarat membru al familiei.

Gama de servicii veterinare este completa ,dispunand de cele mai noi mijloace de investigatie si tratament.

Personalul este intr-o perfectionare continua ,fiind la curent cu noutatile in domeniu medicinei veterinare.

Industrie:
Tip job: Full time
Departament: Medicina veterinara
Experiență: Entry-Level (< 2 ani)
Tab Companie