Operator Facturare în Cluj-Napoca

Operator Facturare
TRANSILVANIA SMART PHONE SRL

Cluj-Napoca
Candidatul ideal
Daca ai:

Foarte bune cunostinte de operare PC si a pachetului Office
Cunostinte de contabilitate primara program facturare Saga
Atent/a la detalii
Orientare catre rezultate si performanta
Seriozitate, integritate si corectitudine

Te vrem in echipa noastra!

Descrierea jobului

Ce iti vom oferi?

Un mediu de lucru creativ, alaturi de colegi tineri si entuziasti
Salariu fix atractiv in functie de competentele si experienta ta

Responsabilitati:

Vei genera facturi fiscale si recepti de marfa
Inchidere incasare clienti

Descrierea companiei

Societatea Transilvania Smart Phone SRL infintata inca din 2015 aceasta detine site-urile htphone.ro si husedetelefon.ro si colaboreaza cu branduri de renume prin platforme Marketplace precum si international.

Companie cu capital social 100% romanesc, infințata de romani special pentru romani!
Industrie: Comert / Retail
Tip job: Part time,Full time
Departament: Internet / eCommerce, Office / Backoffice / Secretariat
Experiență: Entry-Level (< 2 ani)
Tab Companie