Gestionar în Cluj-Napoca

Gestionar

MANPOWER

Gestionar

MANPOWER
Cluj-Napoca
Industrie: Prestari servicii, Productie
Tip job: Full time
Departament: Administrativ / Logistica
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
  • Nivel de studii : medii
  • Experienta in domeniiu de minim 3 ani
  • Cunostinte de legislatie si gestiune stocuri
  • Cunostinte deoperare PC (MS Office)
  • Aptitudini de lucru cu documente

Descrierea jobului

Gestionarea fizica si scriptica a stocului de produse finite;
Introduce produsele finite in stoc in baza documentelor de intrare;
Livreaza/transfera produsele finite din stoc in baza documentelor de iesire;
Opereaza in stoc miscarile de produse finite;
Livrarea marfii catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime;
Verifica documentele de la livrare/transfer si semnaleaza eventualele neconcordante;
Efectueaza lunar inventarul stocului de produse finite.