Inginer Proiectant Instalatii Pentru Constructii în Cluj-Napoca

Inginer Proiectant Instalatii Pentru Constructii

DE CONSTRUCT PROJECT CONSULT SRL
Cluj-Napoca
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Constructii / Instalatii, Inginerie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
- cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D,
- absolvent al Universitatii Tehnice - Specializarea Instalatii pentru constructii,
- atentie, perspicacitate, adaptabilitate,
- abilitati de analiza si sinteza,
- competențe în luarea deciziilor și asumarea responsabilităților
- capacitate de intelegere, abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

- proiectarea instalatiilor , atat interioare cat si exterioare, conform standardelor si normativelor in vigoare,
- elaborarea solutiilor tehnice de proiectare a instalatiilor, corespunzatoare pentru toate tipurile de imobile (locuinte unifamiliale, ansambluri rezidentiale, cladiri de birouri, spatii comerciale, spatii industriale etc),
- elaborarea documentatiilor de proiectare pe faze de proiectare (Studiu Coexistenta, Studiu Fezabilitate, D.A.L.I., Proiect Tehnic-Detalii de executie, DTAC),
- intocmirea listelor de cantitati, de lucrari si echipamente,
- implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de executie
- verificarea respectarii proiectului pe santiere.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant in functie de experienta
- Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si cu perspective
- Specializari si cursuri in domeniul instalatiilor.