Reprezentant Vanzari Energie Electrica-timisoara/​arad în Arad

Reprezentant Vanzari Energie Electrica-timisoara/​arad

PROFESSIONAL
Arad
Industrie:
Tip job: Fulltime
Departament: Vanzari
Experiență: 1 - 5 ani experienta

Scurta descriere a companiei

PROFESSIONAL, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, leasing de personal, assessment & development centers, evaluare de personal, audit organizational si training.

Cerinte

Abilitati de vanzare si negociere;
Experienta minim. 3 ani;
Gândire flexibilă şi sintetică;
Stabilitate si seriozitate.

Responsabilitati

Administreazǎ şi dezvoltǎ portofoliul de clienţi şi de furnizori;
Prezintǎ, promoveazǎ şi vinde produsele în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei;
Urmǎreşte realizarea planului de vânzǎri lunar;
Participǎ la negocieri, întocmeşte contracte, monitorizeazǎ derularea şi finalizarea acestora;
Stabileşte şi participǎ la întâlnirile cu clienţii şi/sau furnizorii;

Alte informatii

Postul este disponibil pentru: Timisoara, Arad si Deva.

Tab Companie