Casier/​lucrator Comercial în Brasov

Casier/​lucrator Comercial

OCTAGON GROUP SRL
Brasov
Industrie: Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani)

Candidatul ideal
Corect, ordonat, amabil, sa manifeste dorinta de a dobandi noi cunostinte pe plan profesional.

Descrierea jobului

Atributiile dumneavoastra vor consta in:
- vanzare de presa, tutun, racoritoare si alte produse din magazin (se efectueaza un stagiu de pregatire de maxim 1 saptamana) ;
- gestionarea corecta a stocurilor( verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere);
- comenzi pe baza stocurilor si a rulajelor;
- intocmirea documentelor fiscale, efectuarea monetarului;
- mentinerea curateniei in magazin..