Brand Manager - Placi Ceramice în Bucuresti

Brand Manager - Placi Ceramice

DELTA STUDIO S.R.L.
Bucuresti
Candidatul ideal
  • Cunostinte tehnice in domeniu;
  • Abilitati bune de comunicare;
  • Abilitati de analiza si sinteza;
  • Capacitate de organizare, planificare;
  • Capacitate de luare a deciziilor si rezolvare de probleme;
  • Atitudine proactiva la noutate si dezvoltare;
  • Atentie la detalii;
  • Orientare spre rezultate;
  • Abilitati de munca in echipa;
  • Limba engleza nivel avansat;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Urmareste volumul vanzarilor si propune solutii pentru cresterea acestora;
  • Realizeaza calculatiile de preturi, comparatii, importuri de pret, actualizarea brand-urilor in sistem;
  • Urmareste nivelul stocurilor;
  • Asigura o buna colaborare cu reprezentantii furnizorilor;
  • Raspunde de implementarea actiunilor de marketing pentru categoria de produse de care este responsabil.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Masina;
  • Traininguri interne si internationale.

Descrierea companiei

Delta Studio reflecta pasiunea pentru arta locuirii printr-o oferta ampla de produse de inalta calitate.
Colaborarea cu furnizori de top din intreaga lume asigura o permanenta aliniere la tendintele globale in amenajari interioare, iar atentia fata de spiritul romanesc se manifesta prin parteneriate cu profesionisti locali si dezvoltarea de noi capacitati de productie.
In cei peste 20 de ani de la infiintare, Delta Studio s-a implicat in mii de proiecte de design interior, imprimandu-si de fiecare data entuziasmul pentru detalii si executii impecabile.

Industrie: Constructii, Imobiliara
Tip job: Full time
Departament: Achizitii, Administrativ / Logistica, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)
Tab Companie