Consilier Vanzari Baneasa Mall - Venit Net: 2500-2800 Ron în Bucuresti

Consilier Vanzari Baneasa Mall - Venit Net: 2500-2800 Ron

Confidenţial
Bucuresti
Industrie: Textila, Prestari servicii, Comert / Retail, Callcenter / BPO
Tip job: Full time
Departament: Merchandising / Promoteri, Relatii clienti / Call center, Vanzari, Altele
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Cautam Shoe Lovers

Fashion-ul este o pasiune pentru tine? Iti doresti sa fii zilnic in trend si la curent cu ultimele schimbari din moda in ceea ce priveste incaltamintea si accesoriile? Iti place sa impresionezi cu fiecare aparitie si in egala masura sa impresionezi cu skill-urile tale de comunicare si relationare?
Daca te regasesti in descrierea de mai sus sau vrei sa iti imbunatatesti abilitatile de comunicare, iti vindem un pont! Ne marim echipele din Baneasa!

Ce cautam in noul om pentru echipa noastra!? E simplu:
- Persoane enrgice si pozitive, cu spirit de colegialitate;
- Colegi si prieteni dornici sa impartaseasca din viziunea lor pentru fashion;
- Persoane responsabile si deschise.

Daca te regasesti in ceea ce am mentionat mai sus, te vrem in echipa noastra!

Descrierea jobului

Responsabilitati/Beneficii

In raport cu colegii: sunt deschis, intelegator si sincer.
In raport cu activitatea:
- Asigur disponibilitatea produselor la raft;
- Ma asigur ca fiecare client sa plece multumit din magazinul nostru;
- Prezint clientilor ofertele actuale, dar si viitoare;
- Promit sa invat sistemul de incasare ca sa pot fluidiza procesele;
- Imbin comunicarea verbala cu cea non-verbala si zambesc;
- Particip la cursurile de formare si ma implic activ in concursurile interne;
- Invat procedurile de incasare, receptie, distributie;
- Ma asigur ca am actualizat toate preturile produselor pentru ca informatia transmisa sa fie corecta.

Lucrurile nu se termina aici! Job-ul vine impreuna cu:
- Tot suportul nostru;
- Training-uri specializate (avem un trainer foarte dedicat);
- O echipa unita ca o familie;
- Perspective de evolutie in compania noastra.

Va informam ca vom prelucra datele dumneavoastra in conformitate cu nota noastra de informare pentru recrutare pe care o puteti accesa aici.