Lucrator Comercial în Brasov

Lucrator Comercial

SC CAMICLOD IMPEX SRL

Brasov
Industrie: Comert / Retail
Tip job: Part time,Full time
Departament: Vanzari, Altele
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Esti persoana potrivita pentru noi daca:

-Ai spirit comercial;
-Este o prezenta placută si are limbaj ingrijit;
-Persoana ambitiosă si comunicativă;
-Ai putere de convingere;
-Percepție vizuală;
- Atenție: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate;
- Spirit practic;
- Implicare în activitate;
- Rezistență la sarcini repetitive;
- Motivație.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?
- Promoveazi produsele brandului conform metodelor implementate de companie
- Asiguri in permanenta ca magazinul este aranjat conform metodelor de prezentare si comercializare implementate de companie;
- Oferi consiliere eficienta clientilor;
- Atragi si fidelizezi clientii prin serviciile de buna calitate;