Reprezentant Vanzari (teleorman) în Alexandria

Reprezentant Vanzari (teleorman)

BERGENBIER S.​A.​
Alexandria
Industrie: Alimentara, Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Alimentatie / HoReCa
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Daca te regasesti in cele de mai jos, vrem sa auzim mai multe despre tine!
  • Studii medii / superioare;
  • Experienta anterioara in vanzari FMCG este considerata un avantaj;
  • Orientare comerciala;
  • Bune abilitati de negociere si persuasiune;
  • Abilitati de a lucra sub presiune;
  • Cunostinte Microsoft Office;
  • Cunostinte de limba Engleza;
  • Permis de conducere categoria B.

Ne-ar placea:
  • Sa fi proactiv si orientat catre crestere continua!
  • Sa fi independent dar si un coechipier adevarat!

Descrierea jobului

Scopul tau principal va fi:
Atingerea obiectivelor lunare de vanzari prin implementarea actiunilor de marketing si trade marketing specifice zonei alocate.

Reprezentatul de vanzari va putea:
  • Sa influenteze cresterea vanzarilor din zona sa;
  • Sa ia decizii rapid, folosindu-si abilitatile analitice;
  • Sa resolve proactiv diverse situatii.

Vei contribui la cresterea vanzarilor prin:
  • Implementarea planului promotional de marketing si trade marketing pentru zona ta;
  • Influentarea cresterii distributiei in zona ta;
  • Propunerea si plasarea materialelor promotionale (POSM), vitrine, mobilier, etc., catre clienti;
  • Implementarea standardelor de executie Bergenbier SA in piata;
  • Construirea si mentinerea unei bune relatii de colaborare cu clientii.