Casier /​ Lucrator Comercial - Penny Buftea în Buftea

Casier /​ Lucrator Comercial - Penny Buftea

PENNY MARKET
Buftea
Industrie: Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Altele, Alimentatie / HoReCa
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
CANDIDATUL IDEAL:
Absolvent de studii medii;
Persoană energică, amabilă, cu gândire pozitivă;
Rezistență la efort fizic mediu, ritm de lucru alert;
Contribuie activ la implementarea standardelor de calitate în procesul de deservire al clientilor;
Experiență în domeniul comercializării cu amănuntul a produselor alimentare;
Experiența într-un post similar în magazine specializate;
Capacitate foarte bună de comunicare, atenție distributivă, capacitate rapidă de decizie;

Disponibilitate de lucru în ture, 2 schimburi.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
Raspunde de implementarea standardelor de siguranță si securitate a produselor;
Asigura gestiunea corectă și completa a numerarului și a produselor la casa de marcat;
Cunoaște sortimentația de produse comercializate în cadrul magazinului.

BENEFICII:
Tichete de masă;
Asigurare medicală privată;
Bonus de prospetime;
Bonus de performanta;
Bonus de retentie/reducere a fluctuatiei;
Zile suplimentare pentru concediu de odihnă;
Tichete cadou cu ocazia sărbatorilor de Paște si Crăciun;

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagină de web penny.ro - "Politică de confidențialitate".