Căutăm Colegi Pentru Carrefour Market Marghita în Marghita

Căutăm Colegi Pentru Carrefour Market Marghita

CARREFOUR SUPERMARKET
Marghita
Candidatul ideal
Carrefour ține cu tine:
Tichete de masă
Asigurare medicală privată
Cupoane de magazin
Primă de vacanță
Cursuri de formare

Ține de tine:
Să îndrumi clienții și să le ușurezi experiența de cumpărare. Să fii amabil pentru că zâmbetul tău are puterea de a le face ziua mai frumoasă.
Iar dacă aplici pentru postul de bucătar, să ai experiență în domeniu.

Descrierea jobului

lucrator comercial manipulant marfa lucrator universal receptioner marfa gestionar marfa vanzator
Industrie: Alimentara, Comert / Retail, Transport / Logistica / Import Export, Turism / HoReCa
Tip job: Part time,Full time
Departament: Achizitii, Alimentatie / HoReCa, Merchandising / Promoteri, Vanzari
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta
Tab Companie