Gestionar Depozit - Cash&candy în Bucuresti

Gestionar Depozit - Cash&candy

CASHCANDY SRL
Bucuresti
Candidatul ideal
Candidatul ideal:
- este tanar si are experienta in depozit de minim 3 ani;
- are permis de stivuitorist valabil;
- are permis de conducere categoria B;
- stie sa lucreze pe laptop (Outlook, Excel, Remote Desktop, Internet), pe smartphone (WhatsApp, Chrome) dar si cu sistemul WMS (cu scanner);
- are o stare de sanatate buna si nu are cazier;
- are liceul terminat;
- este ambitios, tipicar, are initiativa, atentie la detalii si rapiditate in efectuarea activitatilor;
- este organizat, dedicat, responsabil, eficient, loial;
- are domiciliu stabil in Bucuresti (obligatoriu).

Descrierea jobului

Job full time care necesita experienta anterioara de lucru in depozit de minim 3 ani.
Programul este fix de luni pana vineri intre orele 8-17, nu se lucreaza in weekend sau dupa program, iar activitatea se desfasura intr-un depozit de pe Sos Andronache, nr 203, in cadrul Euro Cooling, la 5 minute de mers pe jos de la statia RATB de langa Carrefour Colentina.

Responsabilitati:
- gestioneaza depozitul tampon al firmei (cu o capacitate de 350 de paleti);
- lucreaza cu sistemul WMS folosind pistolul cu scanner;
- face receptia marfii in depozit (atunci cand sosesc TIR-uri sau containere cu marfa);
- aranjeaza eficient paletii in depozit cu stivuitorul electric;
- pregateste marfa pe palet pentru livrari la distribuitori sau pentru transferul zilnic in depozitul de picking;
- face transfer paletizat de marfa intre depozitul tampon si depozitul de picking (incarcare/descarcare cu motostivuitorul);
- eticheteaza marfa care nu are traducere RO pe ambalaj;
- face inventarul de marfa saptamanal;
- mentine ordinea si curatenia in depozit.

Oferta completa include:
- contract individual de munca;
- program fix, full-time (8 ore pe zi);
- salariu de baza + bonuri de masa;
- bonus motivant in functie de rezultate/performanta;
- tichete cadou de sarbatori (Paste, Craciun);
- decont lunar transport (abonament RATB sau Metrorex);
- mediu stabil oferit de o companie cu 14 ani vechime pe piata romaneasca.
Industrie: Comert / Retail
Tip job: Full time
Departament: Administrativ / Logistica
Experiență: Mid-Level (2-5 ani),Senior-Level (> 5 ani)
Tab Companie