Manager Relatii Clienti Corporate- Sucursala Baneasa în Bucuresti

Manager Relatii Clienti Corporate- Sucursala Baneasa

LIBRA INTERNET BANK SA
Bucuresti
Industrie: Banci / Servicii financiare
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Banci
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Esti absolvent de studii superioare;
Ai abilitati puternice de comunicare, vanzare, negociere si persuasiune;
Esti o persoana zambitoare, pozitiva, proactiva, perseverenta;
Detii permis auto – categoria B;
Ai minime cunostinte de analiza financiara sau/si experienta pe zona de vanzari.

Descrierea jobului

Ce vei face in aceasta pozitie:

Vei stabili si participa la intalniri cu potentiali clienti Corporate;
Vei prezenta clientilor Corporate produsele si serviciile, oferindu-le solutii financiare potrivite;
Vei realiza analiza financiara preliminara a afacerii respectivilor clienti sau potentiali clienti, cu scopul acordarii de finantare;
Vei participa activ la realizarea documentatiilor necesare acordarii de finantare, urmand fluxurile standardizate si procedurate;
Indeplinirea rezultatelor de business ale sucursalei vor fi permanent in atentia ta.
Tab Companie