Asistenti Ingrijire La Domiciliu In Uk! în Strainatate

Asistenti Ingrijire La Domiciliu In Uk!

HARINO CARE LIMITED
Strainatate
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Medicina umana, Altele, ONG / Voluntariat, Personal calificat, Au pair / Babysitter / Curatenie
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Fara experienta

Candidatul ideal
Cunoștințe de limbă engleză nivel mediu/avansat
Nu se cere experiență, dar poate reprezenta avantaj
Persoană empatică, cu dorința de a ajuta

Descrierea jobului

Ajutor oferit persoanei îngrijite în rutinele zilnice, acordarea îngrijirilor igienice.
Ajutor pentru realizarea igienei corporale (parţială sau totală).
Supravegherea stării de sănătate.
Asistarea persoanei în timpul mesei și administrarea alimentelor acestuia (hidratare și hrănire).
Efectuarea cumpărăturiilor.
Acordarea de ajutor pentru menaj ușor în casa în care locuieşte beneficiarul.
Pregătirea micului dejun, a prânzului şi a cinei pentru client şi pentru Dumneavoastră.