Agent Vanzari Produse In Saloanele De Coafura în Lugoj

Agent Vanzari Produse In Saloanele De Coafura

IHAIR MOD SRL D
Lugoj
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Full time
Departament: Vanzari, Saloane / Clinici frumusete, Relatii clienti / Call center
Experiență: Entry-Level (< 2 ani),Mid-Level (2-5 ani)

Candidatul ideal
Cautam un/o agent/a cu Experienta in vanzari. in special vanzarea de produse profesionale la saloane, spa-uri si clinici;
Permis de conducere categoria B – cerinta obligatorie;
Dorinta de stabilitate la o firma serioasa cu branduri cunoscute in lumea cosmeticii profesionale;
Prezentă dinamica, agreabila si comunicativa;
Abilitati de comunicare, persoană sociabila, cu putere de convingere;
Persoana serioasa, ordonata, organizata, responsabila si foarte corecta;
Minim studii medii cu bacalaureatul obtinut la absolvire.

Descrierea jobului

Distributie cosmetice profesionale pentru saloane de infrumusetare si spa-uri;
Prospectarea zonei repartizate si dezvoltarea bazei de clienti;
Vizitarea si mentinerea legaturii permanente cu clientii din zona alocata;
Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
Preluarea si transmiterea comenzilor de la clienti, derularea acestora, inclusiv incasarile la termenul stabilit;
Prezentarea de rapoarte de activitate şi de vanzari;
Realizarea lunara a target-ului de vanzari;
Participarea la seminarii, expozitii si alte manifestari de specialitate;
Alte responsabilitati delegate de superiorul ierarhic;
Program full-time 9:00-17:30 (5 zile pe săptămână)

Se asigura:
Salariu fix + procent în functie de vanzari;
Masina si telefon de serviciu;
Atmosfera de lucru foarte placuta, intr-o echipă vesela şi colegiala;
Mediu stimulant si cu acces la noutatile din domeniu;