Reprezentant Customer Care - Inbound în Bucuresti

Reprezentant Customer Care - Inbound

BRD FINANCE
Bucuresti
Industrie: Lipsă informații
Tip job: Parttime
Departament: Asigurari Intermedieri Financiare, Banci, Customer Support Client Service
Experiență: Student/Absolvent

Scurta descriere a companiei

Cerinte

•Abilitati de comunicare si prezentare
•Abilitati de negociere si putere de convingere
•Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook)
•Orientare catre rezultat
•Orientare catre client
•Abilitati de organizare si gestiune a timpului
•Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
•Spirit de echipa
•Integritate si incredere
•Studii superioare, finalizate sau in curs
•Experienta pe un post similar presupune un avantaj, dar nu este obligatorie

Responsabilitati

•Răspunde la apelurile primite de la clienți, preia solicitările acestora si răspunde întrebărilor adresate;
•Ofera telefonic clientilor servicii de calitate, prin furnizarea informațiilor solicitate și soluționarea reclamațiilor inaintate de acestia;
•Promoveaza, într-un mod profesionist, acțiuni de fidelizare a clientilor.

Alte informatii

BENEFICII
•oportunităţi de dezvoltare şi avansare în cadrul grupului Societe Generale, în concordanţa cu performanţele profesionale: Nu-ţi oferim doar un loc de muncă, ci şi un parcurs profesional atractiv.
•salariu fix + tichete de masă + bonus în funcţie de performanţă: Creşte-ţi singur venitul!
•program flexibil: Te ajutăm să-ţi stabileşti programul de lucru şi în funcţie de nevoile tale.
•asigurare medicală la o clinică privată: Ne interesează sănătatea ta!
•asigurare de viata: Ne interesează protejarea şi siguranta ta financiară în cazul unor evenimente neprevăzute!
•transport asigurat de la Metrou Aurel Vlaicu / Piata Presei Libere până la sediul BRD Finance: Încurajăm mersul pe jos, dar îţi oferim alternative.
•mediu de lucru plăcut: Te aşteaptă nişte colegi minunaţi!