Inginer Instalatii Gaze Naturale Si Apa Canal în Bucuresti

Inginer Instalatii Gaze Naturale Si Apa Canal
MIRAL INSTAL COMPANY
Bucuresti

Industrie: Arhitectura, Constructii, Amenajari

Tip job: Fulltime

Experiență: 3 - 5 ani

RESPONSABILITATI

Coordonator executie instalatii si conducte gaze naturale

CERINTE

Autorizatie ANRE pentru executie instalatii si conducte gaze naturale
Permis auto
Avantaj autorizare RTE

BENEFICII OFERITE

Salariu intre 4000-5600 lei net + bonusuri in functie de complexitate lucrari
Cazare in conditii foarte bune daca este cazul

DESCRIEREA FIRMEI

Miral Instal Company isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor (retele si instalatii gaze naturale, apa/canal, termice, sanitare) inca din anul 2003.